Zoznam krúžkov

WWW Názov    Popis
Anglický jazyk Anglický jazyk zameraný na rozvoj komunikačných zručností a fonematického rozlišovania hlások.
Bodliačik Detský folklórny tanečný súbor zoznamuje deti s tancami a piesňami turčianskeho regiónu. Programové pásma, ktoré si deti nacvičia počas školského roka budú prezentované na slávnostiach obce i školy. Záujmový útvar je súčasťou ŠKD.
Hasičský krúžok Mladí záchranári sa naučia narábať s vodou, ohňom,dozvedia sa o výbave DHZ Blatnica a na praktických cvičeniach sa naučia podávať rýchlu zdravotnú pomoc. Krúžok vedie Jozef Ferenčík.
Lukostreľba Športový krúžok pre deti, ktoré majú bystré oko, pevnú ruku a chuť strieľať na terč pod vedením Róberta Paškuliaka.
ŠIkovníček Záujmový útvar pre ziakov 1. ročníka, ktorý rozvíja ich zručnosti (čitateľskú gramotnosť, komunikačné zručnost, matematické predstavy.a estetické cítenie).
Tuláčik Turisticko-cestovateľský krúžok, ktorý ponúka iný pohľad na známe miesta a udalosti, umožní získať jedinečné skúsenosti, zážitky a stretnutia.